Logo Turkcell Hizmetleri

Turkcell Hizmetleri ile sahadaki ekiplerinizi yönetebilir, haritalar üzerinden izleyebilir ve SMS gönderimlerinizi yapabilirsiniz. OTP (One Time Password) özelliğini iş akış süreçlerinizde kullanabilir; ayrıca Turkcell’den gelen faturaları toplu olarak sisteminize aktarabilirsiniz.

 

Online Turkcell Fatura Aktarımı

 

Online Turkcell Fatura, firmalara Turkcell’den gelen hizmet faturalarının kullanıcılar tarafından sisteme girişindeki iş yükünü ortadan kaldırmak için kullanıcıların belirlediği bir şablon üzerinden tek bir hareketle Turkcell faturalarının sisteme alınmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

 

Mobil Onaylama Sistemleri

 

Şirket içinde onayları ıslak imza yerine online ve güvenli şekilde almanız artık mümkün olacak. Mobil İmza veya SMS ile Onay Çözümü sayesinde LOGO üzerinden, kağıt maliyetiniz azaltılarak, onay alabileceksiniz.

 

SMS ile Onay; ıslak imza gerektirmeyen fakat güvenlik veya yetkili kişi onayları ile devam etmesi gereken işlemlerde kullanabileceğiniz, kolay ve hızlı bir çözümdür. SMS ile Onay, LOGO uygulamalarında iş akış sürecinde kullanıcıların görev gerçekleştirmeleri için kullanılır.

 

Toplu Mesajlaşma Hizmetleri

 

Toplu Mesajlaşma hizmeti sayesinde, elemanlarınıza, müşteri ve tedarikçilerinize tek bir noktadan toplu mesaj göndererek bilgilendirebilecek. Toplu Mesajlaşma çözümü ile SMS formatında dilediğiniz bilgilendirmeleri yapabileceksiniz. Mobil Bilgi/Anket ile müşterilerinize gönderilecek bilgilendirme, tanıtım içeriklerini oluşturabilir, müşterilerinizin doğrudan cep telefonlarına göndereceğiniz anketler hazırlayarak pazar araştırmaları gerçekleştirebilir, müşterilerinizin memnuniyetlerini ölçebilir, sıcağı sıcağına görüş ve önerilerini alabilirsiniz. 

 

Ekip Mobil

 

Ekip Mobil uygulaması, sahadaki ekiplerin operasyonlarını yürüten, sipariş toplayan, teslimat yapan şirketlerin mobil personellerini cep telefonları yardımı ile haritalar üzerinden izlemesini, konum bilgilerini almasını, bir adrese en yakın personelini tespit etmesini ve mobil personellerine SMS gönderimini sağlar. SMS ile bilgilendirme ve konum sorgulaması, personel ile anında mesajlaşma olanağı verir. Böylece, mobil personelinizi daha iyi koordine edebilir ve kolay yönetebilirsiniz.