Logo Diva

Ödüllü Bulut Çözümü: Diva

 

Diva, 2013 Avrupa Bulut Ödülleri'nde (Euro Cloud Awards) Türkiye'den aday gösterilen tek çözüm olmuştur. Ödüllerin Türkiye ayağında ise "Bulut Servisi Müşteri" kategorisinde 1.lik, "En İyi Bulut Servisi"nde ise 2.lik ödüllerine layık görülmüştür.

Diva Nedir?

 

Diva, perakende sektöründeki her ölçekten firmanın satış ve satış sonrası servis gibi hizmet kanalındaki tüm noktaları tek merkezden yönetmesini sağlayan bir "bulut" çözümüdür.

 

Sizin Çalışma Biçiminize Göre Tasarlandı

 

Diva, perakende sektörünün dinamizmine tam uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Rekabetin en yoğun yaşandığı sektörlerden biri olan perakendede, artan müşteri taleplerine kolayca ayak uydurabileceğiniz, iş süreçlerinizi düşük maliyetlerle ve hızla optimize edebileceğiniz bir yapıda kurgulandı. Diva, distribütörlerinizin, depolarınızın ve tüm şubelerinizin merkezinizle tam entegre çalışabilmesini sağlarken, "bulut" sisteminde çalışması sayesinde zaman ve mekandan bağımsız bilgi akışını da mümkün kılar.

 

Gelişmiş Bulut Teknolojisi

 

Diva, size en ince detaylarıyla kurgulanmış, global standartlarda ve gelişmiş bir bulut teknolojisi sunar. Ayrıca bir terminal, sunucu vb. donanımlara yatırım yapmaya gerek kalmadan, bilgileriniz size özel ayrılan "bulut"ta güvenle kaydedilir, korunur ve yedeklenir. İşletmenize ait veriler tek bir noktada güvenle saklanırken, aynı zamanda tüm perakende kanalınızdan bu bilgilere istenilen zamanda ve yerde hızlıca ulaşılabilmesini de sağlar. Örneğin, merkez ofisiniz tarafından tanımlanan bir kampanya tüm satış kanalınıza anında uygulanır veya perakende kanalındaki tüm hareketler merkez tarafından anlık olarak takip edilerek raporlanabilir.

 

Düşen Maliyetler, Artan Verim

 

Diva, hızlı bilgi akışının yanı sıra önyatırım maliyetlerinizi de tamamen ortadan kaldırır. Sunucu, yazılım, ağ donanımı, enerji, bakım ve güncelleştirme maliyetlerinizi ciddi oranlarda azaltır. Ek bir maliyet olmadan her zaman en güncel sürümü kullanırsınız.

 

Türkiye'nin İlk SaaS Çözümü

 

Türkiye'nin ilk Hizmet Modeliyle Yazılım Kullanımı yani SaaS (Software as a Service) modelini sunan Diva'yı aylık kira öder gibi kullanırsınız. SaaS modeli maliyetlerinizi düşürürken ihtiyaçlarınıza göre de ölçeklendirme esnekliğini sunar. Sizin için ayrılmış güvenli bir alandan sistemi kullanırsınız. Veriler tamamen güvenli ve gizli bir ortamda saklanırken, ek bir bakım ve güncelleme maliyeti olmadan her zaman uygulamanın en son sürümünü kullanabilirsiniz.

 

Entegrasyon Seçenekleri

 

Diva, kusursuz bir perakende yönetim sistemine sahip olabilmeniz için kullandığınız başka dikey/sektörel çözümlerle ve LOGO ERP ürünleriyle entegrasyon imkanı sağlar. LOGO’nun GO Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise ve j-guar ürünleriyle entegre olarak da çalışabilen Diva ile merkez ve satış noktaları arasında kesintisiz bir bilgi akışı sağlarsınız. Merkezinizde veya dağıtım ağınızdaki muhasebe, ithalat, satın alma, malzeme yönetimi, üretim yönetimi gibi tüm iş süreçlerinizi LOGO’yla yönetiyorsanız, satış ve servis noktalarınızı da Diva'ya entegre edebilirsiniz.