Logo Kl Retail

LOGO ürünleriyle entegre olarak çalışan KL-Retail ile dağınık coğrafyalardaki şubeler ile üretici bazlı yapılan anlaşmalar ve üreticilerin tedarik zincirleri ile şubelerin ilişkisini kolaylıkla kurarak satınalma ve dağıtım süreçlerinizi etkin ve hızlı yönetebilirsiniz.

 

Online Veri Aktarımı

 

Kullanılmakta olan tüm maliye onaylı online - offline yazarkasalar ile KL-RETAIL (Market) arasındaki entegrasyon ile veri alışverişini sorunsuz gerçekleştirebilirken bütün barkodlu teraziler ile haberleşebilme,anlık bilgi gönderebilme ve etiket yazıcıların tümü ile entegre olması özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Fiyat Geçişlerinde Kolaylık

 

İster tek fiyat ister her şube için farklı fiyat uygulansın, tek ekrandan tüm fiyat politikanızı yönetip yapılan değişiklikleri izleyebilirsiniz. Aktivite ve insert temelinde yürüyen iç içe geçmiş fiyat değişikliklerinin merkezi ve şube bazlı yönetiminin kolay ve güvenli bir şekilde kontrol altında tutularak Sistem, Etiket ve POS fiyat tutarlılığını sağlayabilirsiniz.

 

CRM Kart Özelliği

 

CRM Kartlarını kullanarak müşterilerinize özel aktiviteler ,puan uygulaması tanımlayabilme ,özel gün ve günlerde müşterilerinize promosyonlar tanımlayabilirsiniz.

 

Satınalma Özelliği

 

Firmaların , üretici ve tedarikçileri ile yürüttükleri bölgesel tedarik süreçleri ile ciro primleri ve promosyon gibi zamana, üreticiye, ürün kategorilerine, tedarikçiye ve şubelere bağlı anlaşmaların yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat farklı süreçlerinin sorunsuz yönetimi. Yok satma ile ortaya çıkan karışıklıkları önlerken geliştirilen etkin talep ve sipariş uygulamaları ile dağıtım zincirinin en uygun şekilde yönetebilirsiniz.

 

PDA Entegrasyonu

 

Kullanılacak olan PDA uygulaması ile şubelerinizdeki mal alımı kolaylaştırarak işlerinizin hızlanmasını sağlarsiniz. Sayım modülünü kullanarak gerçek stok miktarlarınızı kontrol edebilir, risk limitlerinizi belirleyerek satışlarınızda kontrolünüzü sağlarken plasiyer takibi ile satıcılarınızı sorunsuz takip edebilirsiniz.

 

Raporlama

 

Tüm şubelerinizdeki satışlarınızı anlık olarak raporlarken stok miktarlarınızdaki satış hızlarını görerek siparişlerinizi hazırlayıp fazla stok yükünden kurtulabilirsiniz. Üretici, marka, reyon, kategori ve ürün bazında raporlar hazırlayabilir, dönemsel satış devir hızlarına bağlı ürün miktarlarını en güvenilir şekilde belirleyerek stok yönetiminin en zahmetsiz ve optimum seviyede yönetebilir ve raporlar alabilirsiniz.