Faliyet Alanları

FAALİYET ALANLARIMIZ 

 

 

****LOGO Ürünleri Satış-Eğitim-Destek ve Danışmanlık

 

Firmamız LOGO ürünleri satış, eğitim, destek ve danışmanlığı konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca sekörünüze özel projeleri uzman kadrosu ile hayata geçirmektedir.

 

****Yazılım Tasarım ve Geliştirme Hizmetleri

 

LOGO ERP ürünleriyle ilgili entegrasyon ve arayüz uyarlama gerektiren konularda LOGO uyarlama araçları ile çözümler geliştirilmektedir. Ayrıca var olan programınızla entegre çalışan yada tamamen yeni bir ihtiyaca cevap veren yazılımları projelendiriyor, hayata geçiriyoruz. Size özel uygulamaları sisteminizin kurulu olduğu platform üzerinde sorunsuz olarak hizmet verecek şekilde geliştirmekteyiz.

 

****Raporlama ve İş Analizi Çözümleri

 

Elektra Bilişim uzman kadrosuyla karmaşık, hazırlanması zor, süreklilik ve konsolidasyon gerektiren raporlama ihtiyaçlarıyla ilgili özel çözümler sunmaktadır. Hazırlanan raporların LOGO ürünleri içerisinden veya farklı platformlarda alınması sağlanmaktadır.

 

****Sektörel Çözümler

 

Finanstan üretime, malzeme yönetiminden satın almaya, bordrodan teklif yönetimine firmaların ihtiyaçları bulundukları sektöre göre farklılık gösterebilmektedir.Bu farklılılar ERP çözümlerinde uyarlama ihtiyaçlarının yanı sıra sektörel çözüm gereksinimlerini de beraberinde getirmektedir.

 

Elektra konusunda uzman iş ortakları ile birlikte çalışarak firmaların sektörel ihtiyaçlarını anahtar teslim projeler ile çözümlemektedir. Bu çözümler arasında E-Ticaret (Tiger Entegrasyonu), Emlak Yönetimi (CRM) ,Depo Yönetimi, Mobil Çözümler, Sıcak-Soğuk Satış, Web entegrasyonu, B2B-B2C ve CRM gibi daha pek çok farklı proje sayılabilir.